Iveco / Usługi / Zabudowy

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Firmy zabudowujące

Iveco jest w stanie dostarczyć każdy rodzaj pojazdu, jakiego poszukuje klient, bez względu na masę, gabaryty czy jego zastosowanie np. do transportu ciężkiego, dystrybucyjnego, budowlanego czy komunalnego.

Z wyjątkiem ciągników siodłowych I lekkich Vanów Iveco jest producentem podwozia, które są kompletowane z zabudową przez wyspecjalizowane w tym zakresie firmy. W celu zbudowania pojazdu, który optymalnie został skonfigurowany, spełnia wysokie normy jakościowe i oczekiwania klienta w danej aplikacji niezbędna jest bliska współpraca pomiędzy Iveco a firmami zabudowującymi.

Jednym z aspektów tej współpracy jest wnikliwa analiza przez Iveco oczekiwań firmy zabudowujących wynikających z zapotrzebowania klientów. Obejmują one zakres nie tylko techniczny, ale i wymagań prawnych. W rezultacie wypracowane rozwiązanie spełniając przepisy jest bardzo konkurencyjne tak pod względnm kosztów jak I efektywności.

Informacje, jakie są wymagane przez firmy zabudowujące obejmują zagadnienia:

  • Rysunki techniczne podwozi w różnych formatach (CAD, DWG, IGES)
  • Instrukcje dla firm zabudowujących w modyfikujących podwozia
  • Certyfikaty CE
  • Opisy techniczne
  • Tabele homologacji europejskich
  • Parametry przystawek odbioru mocy.

Niektóre z powyższych danych są traktowane jako poufne I dlatego można je znaleźć na dedykowanej stronie internetowej www.ibb.iveco.com/pl, stworzonej specjalnie dla firm zabudowujących, dostępnej po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła dostępowego. Ciągle aktualizowana strona udostępnia w trybie on-line maksimum niezbędnych informacji (np. Opisy I karty techniczne czy rysunki w formatach programów do konstrukcji).