Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Podwozie Daily / Nowy Iveco Daily w wersji podwozie z kabiną: i ciężka praca zamienia się w lekką
Bookmark and Share

Nowy Iveco Daily w wersji podwozie z kabiną: i ciężka praca zamienia się w lekką

Daily podwozie z kabiną: z natury mocny, zaskakujący swoją lekkością, komfortem i łatwością prowadzenia.

Twój nowy Daily podwozie z kabiną to zupełnie nowy Daily: z natury mocny, zaskakujący swoją lekkością, komfortem i łatwością prowadzenia. Konstrukcja podwozia nowej wersji podwozia z kabiną stanowi gwarancję wszechstronności i trwałości.

Zastosowanie ramy o większej grubości, dostosowanej do zwiększonego ciężaru ładunku, umożliwia optymalizację ładowności i osiągów w każdej wersji. Daily podwozie z kabiną jest niezastąpiony na budowie, zwrotny w mieście i szybki na dłuższych trasach.

Nowe zawieszenia poprawiają dynamikę, optymalizują osiągi i  są lżejsze.

Nowy Daily to pojazd opracowany z myślą o prowadzeniu biznesu – z ładownością większą aż o 40 kg, łatwiej dostępną platformą załadunkową i niższym zużyciem paliwa.

Nowy Daily podwozie z kabiną został zaprojektowany zupełnie od nowa, aby sprostać  wszystkim wymaganiom stawianym lekkim pojazdom użytkowym – począwszy od podwozia z wygodną kabiną oraz kołami bliźniaczymi, na furgonetce z pojedynczymi kołami, szybkiej na autostradach i zwrotnej w mieście, skończywszy.

Nowy Podwozie Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij