USŁUGI DLA KLIENTÓW

NOWY EUROCARGO TO NIE TYLKO SAM POJAZD: TO TAKŻE KOMPLETNE ROZWIĄZANIE TRANSPORTOWE zapewniające pełną integrację produktu z usługami. IVECO ściśle współpracuje ze swoimi klientami poprzez rozległą sieć ekspertów, którzy znają wymagania branży transportowej i opiekują się poszczególnymi regionami. Warsztaty IVECO oferują jakość producenta i zatrudniają mechaników, którzy wiedzą o Eurocargo więcej niż ktokolwiek inny


USŁUGI DLA KLIENTÓW ​

ELEMENTS to kontrakty dotyczące serwisu i napraw, w ramach których klient otrzymuje zindywidualizowaną obsługę gwarantującą sprawność pojazdu oraz utrzymanie jego wartości przez dłuższy czas. Poszczególne pakiety można wygodnie łączyć w zależności od wymagań klienta i specyfiki użytkowania pojazdu, dostosowując zakres usług do indywidualnych potrzeb.


ASSISTANCE NON-STO

To usługa pomocy drogowej pozwalająca jak najszybciej wrócić na trasę dzięki telefonicznemu zgłoszeniu awarii. Zgłoszenia telefoniczne są przyjmowane całodobowo, w 10 językach. Centrum Obsługi Klienta IVECO kontaktuje się z najbliższym centrum serwisowym IVECO, którego specjaliści pomogą w naprawie pojazdu.

 


EXPERT CENTRE

 

To centrum zdalnej obsługi wszystkich pojazdów IVECO. Specjalne narzędzia do diagnostyki i serwisu (takie jak E.A.S.Y.) oraz odpowiednie akcesoria gwarantują szybką i skuteczną reakcję polegającą na zdalnym udzieleniu pomocy


ORYGINALNE CZĘŚCI IVECO

To linia oryginalnych części zamiennych zapewniających sprawność Eurocargo przez długi czas oraz pozwalających utrzymać optymalne osiągi i sprawność pojazdu. IVECO ceni czas swoich klientów. Dlatego firma korzysta z efektywnego, najnowocześniejszego systemu pozyskiwania i dystrybucji oryginalnych części, zapewniającego zintegrowane uzupełnianie zapasów autoryzowanej sieci serwisowej dzięki codziennym, całodobowym dostawom do wszystkich placówek w Europie


 

AKCESORIA IVECO umożliwiają indywidualne dostosowanie pojazdu za pomocą nowych rozwiązań w celu dalszej poprawy jego właściwości związanych z technologią, stylistyką, bezpieczeństwem i komfortem. Katalog akcesoriów zawiera bogatą ofertę produktów spełniających różne wymagania dotyczące funkcjonalności, stylistyki i aerodynamiki pojazdu.

 

 

PRODUKTY PROMOCYJNO REKLAMOWE IVECO to szeroki asortyment produktów przydatnych w pracy i po pracy: od odzieży i dodatków po miniaturowe modele lekkich, średnich i ciężkich samochodów. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem www.ivecostore.com i wyboru upominków sygnowanych marką IVECO dla rodziny i znajomych.

 

IVECO CAPITAL zajmuje się świadczeniem usług finansowych dla klientów naszej marki. We współpracy z BNP-Paribas Leasing Solutions dział ten oferuje pełen zakres usług finansowych, ratalny zakup pojazdów oraz usługi leasingowe obejmujące koszty serwisu i napraw, ubezpieczenia oraz przedłużonej gwarancji. Wszystkie nasze programy finansowania mogą być dostosowane do wymagań klienta i są dostępne dla wszystkich rodzajów pojazdów — nowych, używanych, a nawet tych ze specjalistycznym wyposażeniem. IVECO CAPITAL pomaga klientom w dokonaniu wyboru produktu finansowego odpowiedniego do profilu ekonomicznego i podatkowego firmy. Więcej informacji można uzyskać u dealerów IVECO.

Eurocargo

Eurocargo

Zamknij