Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Nowy Furgon Daily E6 / IVECO Daily Euro 6, usługi dla klienta

IVECO Daily Euro 6, usługi dla klienta

Pełna oferta profesjonalnych usług dla wsparcia twojej firmy

Dzięki IVECO Daily Euro 6 twoja firma będzie mogła funkcjonować bez przerwy. Wiemy, że wymagania klientów mogą się różnić w zależności od profilu działalności firmy i zadań transportowych. Dlatego też IVECO oferuje elastyczny program pod nazwą Elements: klient ma możliwość wyboru pakietu łączącego Planowe Przeglądy i Przedłużoną Gwarancję, które będą doskonale pasować do danej firmy. Dodatkowo można dopasować pakiet usług do swoich indywidualnych potrzeb wybierając Dodatkowe Elementy.

  

IVECO ASSISTANCE NON-STOP - wystarczy zadzwonić pod wskazany numer. Czynna jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, aby wszystkie pojazdy użytkowe Daily jak i firmy je użytkujące mogły sprawnie funkcjonować. IVECO NON-STOP - to oryginalna aplikacja IVECO na smartfona, której można używać do komunikacji z IVECO, w przypadku awarii pojazdu. Wystarczy wpisać informacje nt. pojazdu (numer VIN oraz nr rejestracyjny), a następnie po prostu nacisnąć na przycisk, aby wysłać prośbę o pomoc do Centrum Obsługi Klienta IVECO. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia Centrum Obsługi Klienta skontaktuje się z najbliższym warsztatem i zorganizuje naprawę zgłoszonego pojazdu. Tej samej aplikacji można używać, aby na bieżąco śledzić postęp w naprawie zgłoszonego pojazdu.

IVECO CAPITAL jest podmiotem zależnym IVECO, który oferuje całą gamę usług finansowych, leasing, dzierżawę oraz usługi dodatkowe dla pojazdów użytkowych. W pakiecie usług może się znaleźć m.in. przedłużona gwarancja, przeglądy i naprawy, oraz różnego rodzaju usługi ubezpieczeniowe. Wszystkie pakiety finansowe mogą być dopasowane do potrzeb klienta oraz obejmują wszystkie typy pojazdów - nowe, używane, a także pojazdy przebudowane. IVECO CAPITAL świadczy na rzecz klientów usługi profesjonalnego doradztwa, aby wybrać produkt finansowy najlepiej dopasowany do danej firmy pod względem wymagań finansowych i podatkowych. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z dealerem IVECO.

 

ORYGINALNE CZĘŚCI IVECO w sposób efektywny kosztowo zapewnią Daily niezawodność przez długie lata eksploatacji. Szeroka oferta obejmuje nowe i fabrycznie zregenerowane części, zestawy serwisowe oraz rozwiązania telematyczne. Iveco posiada sieć 8 magazynów z częściami zamiennymi i wykorzystuje zaawansowane technologie, aby zagwarantować całodobowe dostawy, przez 7 dni w tygodniu w całej Europie.


SKLEP DLA FANÓW IVECO

Sklep Iveco oferuje całą gamę odzieży roboczej i rekreacyjnej IVECO, materiałów biurowych i gadżetów, które dostępne są za pośrednictwem salonów dealerskich lub w sklepie internetowym IVECO pod adresem www.ivecostore.com.

Nowy Furgon Daily E6

Katalog

Zamknij