Usługi

Nowy DAILY to o wiele więcej niż sam pojazd - to kompleksowe rozwiązanie transportowe stanowiące połączenie produktu i usług.


ELEMENTS

Aby zawsze oferować swoim klientom to, co najlepsze, firma IVECO stworzyła ELEMENTS: szeroką gamę programów pomocy technicznej dostosowanych do indywidualnych wymogów, opracowanych z myślą o utrzymaniu pojazdu zawsze w idealnym stanie. Elastyczność ELEMENTS gwarantuje wyjątkowo korzystne usługi serwisowe uszyte na miarę potrzeb. Klient ma możliwość wyboru poziomu usług serwisowych zgodnie ze specyfiką własnej działalności, mając przy tym pewność stałych kosztów pod kontrolą. Sieć IVECO charakteryzuje się wyjątkowo rozległym zasięgiem i doskonałymi kompetencjami. Warsztaty IVECO oferują jakość producenta w połączeniu z kompetencjami serwisantów, którzy znają nowego DAILY jak nikt inny. Specjalne wyposażenie diagnostyczne i naprawcze zapewniają skuteczność i szybkość działania oraz umożliwiają interwencję również na odległość.

 

ASSISTANCE NON-STOP

ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO CIEBIE, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ. Iveco Assistance Non – Stop, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – wystarczy jeden telefon, aby skontaktować się bezpośrednio z firmą Iveco i ponownie ruszyć w drogę.


ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE IVECO

Gwarancją doskonałych osiągów nowego DAILY w długim okresie jest korzystanie z oryginalnych części zamiennych IVECO, stanowiących owoc starannej selekcji materiałów i dostawców, a także specyficznego, rygorystycznego testowania produktów. Oferta oryginalnych części zamiennych Iveco obejmuje również szeroki wybór zregenerowanych silników, skrzyni biegów i podzespołów, stanowiących ważną alternatywę, pozwalającą obniżyć koszty utrzymania i negatywny wpływ na środowisko. IVECO ceni czas swoich klientów. Dlatego właśnie korzysta z efektywnego, najnowocześniejszego systemu pozyskiwania i dystrybucji części zamiennych, gwarantującego dostawę dniem i nocą, w ciągu 24 godzin, w dowolnym kraju, codziennie. Firma Iveco, zapewnia przez cały czas idealne połączenie osiągów, wartości i wydajności dzięki zryczałtowanym pakietom konserwacyjnym IVECO “All-in-one” o stałych i przejrzystych kosztach i propozycjom pakietów serwisowych IVECO. Dzięki specjalnemu serwisowi Daily Chrono Service przeglądy konserwacyjne nowego DAILY zajmują mniej niż godzinę i można je wykonać bez rezerwacji terminu.


AKCESORIA

Dzięki nowej linii akcesoriów IVECO istnieje możliwość dostosowania nowego Daily do indywidualnych wymogów, czyniąc go idealnym, uszytym na miarę potrzeb każdego klienta. Oferta akcesoriów nowego DAILY, opracowana we współpracy z najlepszymi dostawcami i Centrum Stylu Fiat, została poszerzona i całkowicie odnowiona, aby zagwarantować nowemu Daily bezpieczeństwo, funkcjonalność, komfort, design i technologię.


ORYGINALNE SMARY

Nowy DAILY wykorzystuje nowy olej silnikowy “PETRONAS URANIA DAILY FE 0W-30”, ORYGINALNY olej IVECO opracowany w ścisłej współpracy z PETRONAS LUBRICANTS, który dzięki swojej specjalnej formule chroni filtr cząstek stałych przed pozostałościami spalania, zapewniając lepsze osiągi, rzadszą wymianę oraz mniejsze zużycie paliwa.


IVECO CAPITAL

IVECO CAPITAL umożliwia wejście do świata IVECO. Dzięki współpracy z grupą CNH INDUSTRIAL i porozumieniu z EFL, IVECO CAPITAL jest w stanie zaproponować na jeszcze korzystniejszych warunkach usługi stworzone i opracowane z myślą o specyficznych wymogach transportu użytkowego. Wszystkie programy finansowania, począwszy od płatności ratalnych po leasing operacyjny, można dostosować do indywidualnych wymogów. W racie miesięcznej mogą zostać uwzględnione ewentualne koszty zabudowy i wyposażenia pojazdu, zindywidualizowane pakiety ELEMENTS oraz usługi ubezpieczeniowe, takie jak OC, Auto-Casco, NNW i ubezpieczenie kredytu. IVECO CAPITAL pomaga klientom w dokonaniu wyboru produktu finansowego najlepiej pasującego do profilu gospodarczego, ekonomicznego i podatkowego firmy. Usługi IVECO CAPITAL są dostępne we wszystkich salonach sprzedaży IVECO.

Nowy Furgon Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij