Usługi

Kompleksowe rozwiązanie dla firm transportowych

Wraz ze znakomitym pojazdem, jakim jest NOWY STRALIS IVECO oferuje także kompleksowe i opłacalne rozwiązanie dla firm transportowych:

  • najlepszy stosunek osiągów do zużycia paliwa,
  • jeszcze większa niezawodność i wartość rezydualna,
  • szybka i skuteczna pomoc drogowa w konkurencyjnej cenie,
  • usługi techniczne i finansowe obejmujące wszystkie aspekty zarzadzania pojazdem w całym cyklu jego eksploatacji.

Ten ekskluzywny pakiet produktów i usług sprawia, że IVECO jest idealnym partnerem wspomagającym rozwój firmy.

Wystarczy jeden telefon, aby wrócić na trasę.

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA IVECO jest czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

80 operatorów mówiących w 10 językach czeka na zgłoszenia, kieruje kierowców do najbliższej stacji obsługi IVECO i służy pomocą do chwili powrotu pojazdu na trasę.

Numer do całodobowej pomocy drogowej (Assistance Non-Stop – ANS 24) jest łatwy do zapamiętania, ponieważ odpowiada układowi liter I-V-E-C-O na klawiaturze telefonu.

Dzięki IVECONNECT z serwisem można połączyć się jeszcze szybciej: wystarczy wybrać odpowiednią funkcję na ekranie dotykowym, aby otrzymać wskazówki od CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA IVECO. Długi czas eksploatacji i niewielki spadek wartości w długim okresie

Uruchamiając system ELEMENTS firma IVECO chciała przede wszystkim zapewnić każdemu klientowi pakiet pomocy dostosowany do jego potrzeb. ELEMENTS to kompleksowy zestaw programów, których zadaniem jest utrzymanie NOWEGO STRALISA w pełnej sprawności przez cały czas, ograniczenie kosztów przestojów oraz zapewnienie długiego czasu eksploatacji i wysokiej wartości rezydualnej pojazdu. Korzyści te są dostępne w jeszcze bardziej konkurencyjnych cenach niż dotychczas.

Oryginalne części zamienne

Gwarancją długiego czasu eksploatacji Stralisa jest korzystanie z oryginalnych części zamiennych w ramach programu ORIGIN 100% IVECO. Części te są produkowane ze starannie wybranych materiałów, przez solidnych dostawców oraz są poddawane rygorystycznym testom.

IVECO ceni czas swoich klientów. Dlatego firma opracowała sprawny, nowoczesny system zaopatrzenia i dystrybucji, w którego skład wchodzi zintegrowana sieć 6 hurtowni w Europie. Zgromadzono w nich 350 000 oryginalnych części, a gwarantowany czas dostawy przez 365 dni w roku wynosi 24 godziny.

www.origin.iveco.com 

Usługi i pomoc drogowa dla użytkowników przyczep i naczep.

BULLDER to marka IVECO, pod którą firma oferuje części, usługi i pomoc drogową dla użytkowników przyczep i naczep.

Dlatego firma opracowała sprawny, nowoczesny system zaopatrzenia i dystrybucji, w którego skład wchodzi zintegrowana sieć 6 hurtowni w Europie. Zgromadzono w nich 350 000 oryginalnych części, a gwarantowany czas dostawy przez 365 dni w roku wynosi 24 godziny. Dlatego firma opracowała sprawny, nowoczesny system zaopatrzenia i dystrybucji, w którego skład wchodzi zintegrowana sieć 6 hurtowni w Europie. Zgromadzono w nich 350 000 oryginalnych części, a gwarantowany czas dostawy przez 365 dni w roku wynosi 24 godziny.  Dlatego firma opracowała sprawny, nowoczesny system zaopatrzenia i dystrybucji, w którego skład wchodzi zintegrowana sieć 6 hurtowni w Europie. Zgromadzono w nich 350 000 oryginalnych części, a gwarantowany czas dostawy przez 365 dni w roku wynosi 24 godziny. 

Korzystając z doświadczenia w obsłudze transportu na dalekich trasach firma IVECO wybrała najlepszych dostawców i sprzedaje tylko ich produkty: to innowacyjny pomysł, dzięki któremu kierowcy mogą w jednym miejscu zgłosić i zaspokoić wszystkie potrzeby związane z obsługą pojazdu i przyczepy.

Rozległa sieć profesjonalnych dealerów dbających o sprawność pojazdu.

Ponad 3000 dealerów i warsztatów w całej Europie gwarantuje pewną dostawę oryginalnych części oraz usługi wykwalifikowanych mechaników, którzy doskonale znają pojazdy swoich klientów.

Specjalistyczne narzędzia diagnostyczne i serwisowe, takie jak E.A.SY. oraz akcesoria do nich (E.A.SY. Scope & E.A.SY. Skite) zapewniają błyskawiczną obsługę nawet w trybie zdalnym (teleserwis).

Dlatego firma opracowała sprawny, nowoczesny system zaopatrzenia i dystrybucji, w którego skład wchodzi zintegrowana sieć 6 hurtowni w Europie. Zgromadzono w nich 350 000 oryginalnych części, a gwarantowany czas dostawy przez 365 dni w roku wynosi 24 godziny.  Dlatego firma opracowała sprawny, nowoczesny system zaopatrzenia i dystrybucji, w którego skład wchodzi zintegrowana sieć 6 hurtowni w Europie. Zgromadzono w nich 350 000 oryginalnych części, a gwarantowany czas dostawy przez 365 dni w roku wynosi 24 godziny.  Dlatego firma opracowała sprawny, nowoczesny system zaopatrzenia i dystrybucji, w którego skład wchodzi zintegrowana sieć 6 hurtowni w Europie. Zgromadzono w nich 350 000 oryginalnych części, a gwarantowany czas dostawy przez 365 dni w roku wynosi 24 godziny.