Moc i wydajność do usług kierowcy

Technologie maksymalizujące wydajność silników

W furgonie Daily Euro 6 wykorzystano instynkt biznesowy tworząc nowoczesną gamę silników oraz stosując zaawansowane technologie skrzyni biegów gwarantujące najwyższej klasy osiągi dzięki czemu zadania transportowe mogą być realizowane wydajnie i niezawodnie. Nowa gama silników zapewnia odpowiednią moc i moment obrotowy, natomiast redukuje wpływ Daily Euro 6 na środowisko dzięki niskiemu poziomowi emisji spalin.

  • Technologia LP-EGR bez dodatku AdBlue®: modele pojazdu wyposażone w silnik IVECO F1A o pojemności 2,3 litra z Recyrkulacją Spalin pod Niskim Ciśnieniem (LP EGR) doskonale sprawdza się w maksymalnie prostej eksploatacji pojazdu. Cały szereg cech takich jak pompa olejowa o regulowanej wydajności czy turbodoładowanie zapewnią duże oszczędności paliwa, a w efekcie niższe koszty eksploatacyjne - a także większą moc i moment obrotowy.
  • Technologia oczyszczania spalin (SCR): modele z technologią selektywnej redukcji katalitycznej* stosowaną do oczyszczania spalin wykorzystują ten prosty system, który nie zmienia procesu spalania i w efekcie kierowcy mogą korzystać z potrzebnej im mocy i wydajności przy niskich kosztach eksploatacji.
  • Technologia CNG: Silnik Daily Euro 6 Natural Power charakteryzuje się takimi samymi osiągami oraz reakcją na gaz jak jego odpowiednik wysokoprężny, ponieważ jest to tak naprawdę prawdziwy silnik wysokoprężny, lecz dostosowany do spalania Sprężonego Gazu Ziemnego (CNG). W efekcie powstał pojazd, który emituje czyste spaliny i jest niezwykle cichy, co jest dodatkową zaletą w miastach ze strefami o ograniczonym ruchu kołowym.

* Jest to standardowe rozwiązanie w modelach z silnikiem F1C, natomiast jest to rozwiązanie opcjonalne w modelach z silnikiem F1A.

NAJWIĘKSZA GAMA SILNIKÓW I SKRZYNI BIEGÓW

W nowym Daily Euro 6 zastosowano zaawansowane technologie z zakresu silników i skrzyni biegów, aby osiągnąć najwyższe osiągi oraz znaczne oszczędności paliwa, które są potrzebne firmom transportowym do osiągania efektywności operacyjnej, a także niezawodność i jak najmniejszego wpływu na środowisko.

 

NIESKOŃCZONA RADOŚĆ Z JAZDY

W Ekskluzywna 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów IVECO Hi-Matic posiada takie zalety jak komfort, bezpieczeństwo, oszczędność paliwa oraz zapewnia dobre osiągi w coraz większej gamie modeli Daily Euro 6, aby zaspokoić potrzeby biznesowe klientów.

Nowe Podwozie z kabiną Daily E6

Katalog

Zamknij