Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Furgon Daily / Nowy pojazd użytkowy Iveco Daily: lider wśród pojazdów użytkowych

Nowy pojazd użytkowy Iveco Daily: lider wśród pojazdów użytkowych

​Pojazdy użytkowe Iveco: ekskluzywna rama nośna z podłużnicami w kształcie litery "C" wykonana ze specjalnej stali

SIŁA

Nowy Daily to najwytrzymalszy pojazd użytkowy o najlepszych osiągach, niezmiennych mimo upływu czasu.

Pojazdy użytkowe Iveco posiadają ramę nośną z podłużnicami w kształcie litery "C" wykonanymi ze specjalnej stali: to ekskluzywne rozwiązanie w segmencie lekkich pojazdów użytkowych czyni Daily niepowtarzalnym w porównaniu z pojazdami opartymi na rozwiązaniach pochodzących z samochodów osobowych.

Podwozie tych pojazdów jest elementem decydującym o ich wytrzymałości i modularności.

Pojazdy użytkowe Iveco wyposażone są w ramę o większej grubości, dostosowaną do większej ładowności, co umożliwia optymalizację przewożonych ładunków i osiągów dla każdej wersji. Pomiędzy podłużnicami rozmieszczone są - niewpływające na przestrzeń załadunkową - układy oczyszczania końcowego spalin oraz  (w przypadku wersji NATURAL POWER) zbiorniki na metan. To kolejna cecha, która czyni pojazd unikalnym i wyróżnia go na tle innych lekkich pojazdów użytkowych.

Daily jest jedynym pojazdem użytkowym o dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu wynoszącej do 7 ton i ładowności powyżej 4000 kg. Również maksymalne obciążenie osi przedniej i tylnej należy do najwyższych w kategorii pojazdów użytkowych. Duża ładowność umożliwia transport tych samych ładunków przy mniejszej liczbie przejazdów, co obniża koszty i zwiększa wydajność oraz opłacalność.

Te cechy potwierdzają pozycję furgonów Daily jako ulubionego pojazdu użytkowego osób profesjonalnie zajmujących się transportem, nie tylko jeżeli chodzi o dystrybucję, ale również o wszystkie zastosowania wymagające dużych ładowności, optymalnych osiągów oraz trwałości podczas intensywnej eksploatacji i dużych obciążeń.

Siła nowego Daily przekłada się na wydajność, niezawodność i wysoką wartość rezydualną. Żaden inny pojazd użytkowy nie oferuje tak dużej ładowności jak Daily i nie zachowuje swoich osiągów na maksymalnym poziomie przez tak długi czas: są to dwie cechy gwarantujące wysoką wartość pojazdów użytkowych Iveco  również na rynku pojazdów używanych.

Nowy Furgon Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij