Bookmark and Share

Nowe ciężarówki Iveco Daily

Siła nowej ciężarówki Daily przekłada się na wydajność, niezawodność, osiągi i wysoką wartość rezydualną.

SIŁA

Nowy Daily to najbardziej wytrzymała ciążarówka o najlepszych osiągach, niezmiennych mimo upływu czasu.

Jego mocny punktem jest rama nośna z podłużnicami w ksztalcie litery "C" wykonanymi ze specjalnej stali: to ekskluzywne rozwiązanie czyni ciężarówke Daily niepowtarzalną w porównaniu z pojazdami opartymi na rozwiązaniach pochodzących z samochodów osobowych.

Podwozie ciężarówek Iveco jest elementem decydującym o ich wytrzymałości i modularności. Zastosowanie ramy o większej grubości, dostosowanej do zwiększonego ciężaru ładunku, umożliwia optymalizacje ładowności i osiagów w każdej wersji. Pomiędzy podłużnicami rozmieszczone są - niewpływające na przestrzeń ładunkowa - układy oczyszczania końcowego spalin oraz  (w przypadku wersji NATURAL POWER) zbiorniki na metan.  

Ciężarówki Iveco Daily sa jedynymi pojazdami w swojej klasie o masie całkowitej pojazdu wynoszącej do 7 ton i pojemności roboczej ładunku do 4700 kg. Również maksymalne obciążenie osi przedniej i tylnej należy do najwyższych w kategorii ciężarówek.

W obrębie gamy również obecnie dostępne są wszystkie warianty rozstawu osi od 3000 do 4750 mm przy zachowaniu tej samej dlugości kabiny i nadwozia. Pozwala to wykorzystać w nowych ciężarówkach Iveco nadbudowy instalowane w poprzedniej wersji.

Nowa ciężarówka Daily obecnie oprócz gamy z pojedynczymi kołami dostępna jest również w nowej wersji z rozstawem kół równym 4100 mm i długością do zabudowy sięgającą 4,5 metra. Jest to idealna ciężarówka do zabudowy jako skrzynia, chłodnia lub kontener izotermiczny, będąca w stanie zapewnić doskonałą zwrotność i stabilność również dzięki nowemu zawieszeniu QUAD-LEAF.

Siła nowej ciężarówki Daily przekłada się na wydajność, niezawodność i wysoką wartość rezydualną. Żadna inna ciężarówka nie oferuje tak dużej ładowności jak Daily i nie zachowuje swoich osiągów na maksymalnym poziomie przez tak długi czas: są to dwie cechy gwarantujące wysoką wartość rezydualną również na rynku ciężarówek używanych.

Nowe ciężarówki Daily stanowią ulubioną bazę do zabudowy: są najbardziej wytrzymałe, a równocześnie najłatwiejsze do przekształcenia w wybraną wersję. W wersjach z kabiną pojedynczą lub kabiną podwójną, z kołami pojedynczymi lub bliźniaczymi, doskonale sprawdzają się jako wersja z zabudową, wywrotką, kontener, samochód kempingowy, minibus, pojazd pomocy technicznej, dźwig, podnośnik koszowy i wiele innych wariantów.

Dzięki swojej sile nie boi się żadnego zadania.

Nowy Podwozie Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij