Iveco / O firmie / Siedziba i zarząd spółki

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Iveco: spółka globalna

Zatrudniając ponad 25 000 pracowników, spółka Iveco jest obecna na wszystkich pięciu kontynentach: 27 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 16 krajach całego świata produkuje samochody z zastosowaniem technologii na najwyższym poziomie, opracowanych w 6 ośrodkach badawczych. Poza Europą spółka działa w Chinach, Rosji, Australii i Ameryce Południowej. Rozległa sieć usług posprzedażowych - ponad 5000 punktów serwisowych w ponad 160 krajach – gwarantuje nasze wsparcie techniczne na wszystkich obszarach geograficznych, po których poruszają się samochody Iveco.

Zakłady produkcyjne Wszystkie zakłady produkcyjne Iveco stosują najbardziej zaawansowane technologie i metody produkcji w celu wytwarzania produktów wysokiej jakości i zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków pracy.
W wyniku tych działań wszystkie zakłady uzyskały normę ISO 9001 – vision 2000 (zarządzanie jakością poprzez proces) oraz certyfikat ISO 14000 (zarządzanie środowiskowe). Ośrodki Badawczo-Rozwojowe Iveco koncentruje inwestycje kapitałowe w technologie i produkty w swych ośrodkach badawczo-rozwojowych zlokalizowanych w całym świecie. Celem tych inwestycji kapitałowych jest oferowanie na rynku samochodów o najlepszych osiągach w swojej klasie, niskich kosztach operacyjnych i spełniających wysokie normy środowiskowe – w wielu przypadkach wyprzedzające nowe międzynarodowe prawo dotyczące środowiska naturalnego. Sieć sprzedaży i sieć serwisowa Iveco posiada globalną sieć dystrybucji i sieć serwisową na wszystkich pięciu kontynentach, udostępniając klientom ponad 2 000 punktów sprzedaży oraz ponad 5 000 punktów serwisowych. Firma korzysta z dobrze rozwiniętej sieci serwisowej partnerów ekspertów, których przedsiębiorczość i wiedza ekspercka są ogromnym atutem w kontaktach z klientami.