Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Podwozie Daily / Pojazdy użytkowe: oto nowy Daily Iveco
Bookmark and Share

Pojazdy użytkowe: oto nowy Daily Iveco

Niepowtarzalny pod względem rozwiązań technicznych i osiągów w segmencie pojazdów użytkowych.

PROJEKT

Rozwiązania konstrukcyjne nowego pojazdu użytkowego Iveco Daily wyrażają jego wyjątkową osobowość również pod względem estetycznym.

Jest on niepowtarzalny w segmencie lekkich pojazdów użytkowych, jeżeli chodzi o cechy techniczne i osiągi, jest wygodny jak samochód osobowy, a równocześnie dumnie demonstruje swoją tożsamość samochodu użytkowego, profesjonalisty w dziedzinie transportu.

To zupełnie nowy pojazd użytkowy: 80% elementów nadwozia zostało zaprojektowanych od nowa, zachowana została natomiast rama nośna z podwoziem, na którym opiera się wytrzymałość i trwałość Daily.

Część przednia nowego pojazdu użytkowego powstała z kompozycji różnych modułów: powierzchnia szyby przedniej z ciągłym obramowaniem  dociera do okienek bocznych i łączy się z linią  reflektorów/maskownicy na wysokości lusterek. Maska, wystająca pomiędzy dwoma modułami, charakteryzuje się zaokrąglonym kształtem: jej duże gabaryty ułatwiają dostęp do silnika. U dołu zderzak rozszerza się w kierunku wytrzymałych wnęk na koła i podkreśla doskonałą trakcję, która cechuje nowego Daily.

Kształt nowego pojazdu użytkowego Iveco Daily jest ściśle powiązany z jego funkcją. Reflektory rozmieszczone są wysoko i są lekko cofnięte, co zapobiega ich uszkodzeniom w przypadku niewielkich kolizji. Większa przeszklona powierzchnia czyni kabinę jaśniejszą i poprawia widoczność pionową. Nowy styl kabiny poprawia również aerodynamikę pojazdu użytkowego.

Nowe pojazdy użytkowe Iveco Daily to również nowa, ergonomiczna deska rozdzielcza z dużą ilością schowków łatwo dostępnych z fotela kierowcy (pięć schowków zamykanych, trzy gniazda DIN, trzy uchwyty na kubki, oraz schowki przeznaczone na często używane przedmioty, takie jak telefon komórkowy i tablet).

Nowy Podwozie Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij