Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Furgon Daily / Nowy Daily: najlepsze osiągi w swojej kategorii, również w wersji zasilanej metanem.

Nowy Daily: najlepsze osiągi w swojej kategorii, również w wersji zasilanej metanem.

​Kompletna gama furgonow napędzanych metanem

OSIĄGI

Nowy Daily dysponuje najbardziej kompletną gamą furgonów zasilanych metanem pośród pojazdów użytkowych.

Furgony napędzane metanem wyposażone są w nową wersję ultra-ekologicznego silnika NATURAL POWER o mocy 136 KM.

Silnik 3.0 Natural Power EEV o mocy 136 KM (350 Nm) charakteryzuje się najniższymi emisjami CO2 i najniższym zużyciem paliwa w swojej kategorii i bije na głowę wszystkie inne furgony napędzane metanem, jeżeli chodzi o osiągi.

Ekologiczne silniki Iveco NATURAL POWER zasilane metanem - zapewniają niezawodność, doskonałe osiągi oraz umiarkowane koszty eksploatacyjne.

Pomiędzy podłużnicami ramy, zastosowanymi w ramie nośnej również w furgonach napędzanych metanem, rozmieszczone są zbiorniki na gaz. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu przestrzeń ładunkowa furgonów napędzanych metanem nie ulega zmniejszeniu.

W nowym Daily wprowadzono ponadto kilka ważnych nowości, których celem jest zmniejszenie zużycia paliwa, takich jak EcoSwitch - tryb włączany przez kierowcę w celu modulowania momentu obrotowego, inteligentny układ chłodzenia EcoMac oraz alternator umożliwiający odzysk energii, które przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa o ponad 5,5% w porównaniu z poprzednim modelem.

Nowy Furgon Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij