Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Nowy Furgon Daily E6 / IVECO Daily Euro 6, niedoścignione osiągi

IVECO Daily Euro 6, niedoścignione osiągi

Najwyższej klasy silniki dla twoich potrzeb

Nowy Daily Euro 6 zapewnia swoim użytkownikom niezbędne osiągi takie jak: dobra trakcja, ładowność, moc oraz szybka reakcja w połączeniu z niskim zużyciem paliwa. Co więcej, użytkownik Daily Euro 6 może liczyć na to, że pierwszorzędne osiągi jego pojazdu zostaną utrzymane przez długie lata jego eksploatacji. Użytkownik ma możliwość wyboru osiągów, które będą najlepiej pasować do specyfiki jego działalności transportowej: maksymalny zakres mocy silnika od 116 KM do 205 KM, w przypadku silnika 4 cylindrowego najmocniejszego w branży transportowej w tej kategorii.

Ponadto do wyboru jest nowy silnik wysokoprężny o mocy 136 KM z turbosprężarką, z technologią zmiennej geometrii (VGT), oraz silnik o mocy 180 KM. Silnik F1A, o pojemności 2.3 litra jest najmocniejszy w całym typoszeregu: jest to silnik wysokoprężny 156 KM z turbosprężarką w której zastosowano technologię zmiennej geometrii (VGT). Oprócz tego maksymalny moment obrotowy wynosi aż 470 Nm w przypadku silnika F1C o pojemności 3.0 litrów.
Wszystkie silniki zostały zoptymalizowane pod kątem osiągnięcia najwyższych osiągów przy realizacji każdego zadania transportowego i zapewnią użytkownikowi długie przebiegi przy maksymalnej wydajności. Dla firm transportowych poszukujących cichego, a zarazem ekologicznego silnika doskonałym wyborem będzie Daily Euro 6 Natural Power z silnikiem 136 KM, który jest napędzany sprężonym gazem ziemnym (CNG).

Nowy Furgon Daily E6

Katalog

Zamknij