Nowy IVECO Daily Euro 6

Furgon z instynktem biznesowym w transporcie

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest najlepszym partnerem dla Twojej firmy. Jest nie tylko trwały i wszechstronny, ale również charakteryzuje się wysokimi osiągami. Ponadto zgodnie ze swoim instynktem biznesowym w branży transportowej, posiada nowe zalety dzięki którym jest jeszcze lepszym partnerem dla Twojej firmy.

Innowacyjne rozwiązania i technologie zastosowane w Daily Euro 6 pomagają jego użytkownikom w lepszym zarządzaniu, a dzięki niższym kosztom użytkowania pozwalają zwiększyć zysk w firmie. Silniki charakteryzują się niskim poziomem emisji i wysoką wydajnością, co zwiększą wiarygodność ekologiczną właściciela Daily.

Konstruktorzy Daily Euro 6 również zadbali o kierowców: kabina jest wygodniejsza i cichsza w stosunku do poprzednich modeli, natomiast używając skrzyni biegów HI-MATIC kierowcy odkryją znaczenie nieskończonej radości z jazdy. W nowym Daily Euro 6 łączność podniesiono również na wyższy poziom w pełni integrując urządzenia mobilne z pojazdem, który tym samym stał się asystentem w zakresie biznesu i prowadzenia pojazdu.

Największa liczba oferowanych konfiguracji w swojej klasie została jeszcze bardziej poszerzona, aby zaspokoić ciągle zmieniający i poszerzający się zakres wymagań podmiotów gospodarczych oraz firm transportowych na całym świecie.

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest najlepszym możliwym partnerem dzięki swojej instynktownej zdolności do przewidywania potrzeb biznesowych oraz dostarczania rozwiązań, wtedy gdy są potrzebne, rok po roku.

Nowy Furgon Daily E6

Katalog

Zamknij