Nowy Daily Historia

Od 1978 do dziś, z natury mocny.

Tożsamość oraz DNA Daily były bardzo jasno zdefiniowane od samego początku, kiedy to w roku 1978 zaprezentowano publiczności pierwszą wersję modelu. Wytrzymałe stalowe podwozie, stworzone w oparciu o bogate doświadczenia Iveco w transporcie ciężkim, połączone z niezawodnymi oraz sprawdzonymi silnikami, sprawiły że Daily bezdyskusyjnie stał się legendą. A teraz, 36 lat od prezentacji pierwszej generacji, Nowy Daily, po raz kolejny prezentuje doskonałość, potwierdzając swoją pozycję jako pojazd, który bardziej niż jakikolwiek inny model przyczynił się do rewolucyjnych zmiany rozwiązań dostępnych na rynku, wyznaczył nowe rekordy oraz wprowadził innowacje stając się jednocześnie punktem odniesienia dla wszystkich lekkich pojazdów użytkowych.

1978
Narodziny pierwszej generacji Daily, pierwszego w historii pojazdu użytkowego z niezależnym przednim zawieszeniem, solidną ramą oraz napędem na tylne koła: idealne rozwiązanie do najcięższych zastosowań oraz możliwość tworzenia praktycznie nieskończonej ilości dedykowanych wersji oraz konfiguracji do każdego typu transportu.

1999
Ewolucja w kwestii konstrukcji, komfortu oraz ergonomii: nowa generacja Daily otrzymała nowoczesną kabinę wykonaną z najwyższej jakości materiałów niestosowanych nigdy wcześniej w pojazdach użytkowych. Gama silników została uzupełniona o nowe turbodiesle z technologią Common Rail, doceniane na cały świecie za swoja ekonomię i ekologię.

Dziś
Nowy Daily został całkowicie przebudowany aby sprostać wszystkim wyzwaniom stawianym przed współczesnymi lekkimi pojazdami użytkowymi. Najważniejsze cechy to niezmiennie wytrzymałość, bezpieczeństwo i moc; cechy które wyznaczają kierunek ciągłej ewolucji koncepcji Daily od chwili powstania, aż do dnia dzisiejszego.

Sekret sukcesu Daily tkwi w jego potencjale do ciągłej ewolucji przy jednoczesnym zachowaniu najważniejszych cech. Z jednej strony, Nowy Daily reprezentuje wszystkie wartości charakterystyczne dla jego DNA (niezawodność, wydajność, wszechstronność w zastosowaniu) z drugiej strony osiąga doskonałe wyniki w kwestii wytrzymałości, osiągów i siły do pracy.

Nowy Furgon Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij