Furgon Iveco: nowa konstrukcja

​Nowe furgony Iveco po raz kolejny potwierdzają swoją pozycję lidera na rynku dzięki nowej architekturze, która uwypukla ich cechy decydujące o równowadze na drodze, łatwości prowadzenia, ładowności.

NOWA KONSTRUKCJA FURGONU

Nowe furgony Iveco posiadają zupełnie nową konstrukcję, która podkreśla ich cechy takie jak  stabilności na drodze, łatwość prowadzenia, ładowności - cechy które są niezbędne w furgonach z pojedynczymi tylnymi kołami.

80% elementów nadwozia zostało zaprojektowanych od nowa, zachowana została natomiast struktura nośna z ramą, na której opiera się wytrzymałość i trwałość furgonów Daily.

Przestrzeń ładunkowa furgonów została zoptymalizowana poprzez zmianę stosunku pomiędzy rozstawem osi, długością całkowitą oraz długością roboczą przestrzeni ładunkowej: nowe rozstawy osi od 3520 do 4100 mm umożliwiają zmniejszenie tylnego zwisu, przy niezmiennych gabarytach i platformie załadunkowej.

Furgony Iveco zostały opracowane jako kompletna gama nowych przestrzeni ładunkowych, wahających się  już od 7 do niemal 20 metrów sześciennych.

Furgon obecnie oferowany jest w dwóch nowych wariantach kubatury 18 i 19,6 m3: to obecnie najlepsze dostępne furgony w swojej kategorii pod względem przestrzeni ładunkowej. Nowa wersja o kubaturze 10,8 m3 jest najlepsza pod względem efektywności załadunku (stosunek pomiędzy długością platformy załadunkowej i długością całkowitą).

Wysokość platformy załadunkowej furgonów Iveco została zmniejszona o 55 mm i obecnie jest najniższa pośród furgonów z napędem na koła tylne (również dzięki montowanemu seryjnie stopniowi tylnemu). W celu dodatkowego ułatwienia operacji załadunku i rozładunku towarów istnieje ponadto możliwość wyposażenia furgonu Iveco w fabryczne pneumatyczne zawieszenie tylne (najpopularniejsze na rynku).

Zoptymalizowany również pod kątem ładowności, nowy furgon Daily obecnie należy do najlżejszych furgonów w swoim segmencie (z masą pustego pojazdu już od 2050 kg) i jest bezwzględnie tym, który gwarantuje maksymalną ładowność (powyżej 4000 kg w wersji 7 t).

Nowy Furgon Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij