Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Nowe podwozie z kabiną Daily E6 / IVECO Daily Euro 6, komfort zwiększający wydajność

IVECO Daily Euro 6, komfort zwiększający wydajność

Pełna wydajność mobilnego biura

Nowy IVECO Daily Euro 6 łączy w sobie naturalne powołanie do transportu z ponadprzeciętnym komfortem, funkcjonalnością i wygodą w prowadzeniu. Siedząc za kierownicą nowego Daily można się zrelaksować dzięki komfortowi jaki zapewnia kabina, mając świadomość wydajności w realizacji zadania transportowego. Kabina zapewnia profesjonalne środowisko pracy, oferując nowe funkcje przydatne w zarządzaniu firmą.

Funkcjonalna deska rozdzielcza łączy w sobie styl z praktycznymi i przydatnymi cechami. Na desce rozdzielczej znajdują się 2 gniazda USB do których można podłączyć telefon komórkowy lub tablet oraz naładować inne urządzenie, a w opcji można również dokupić ładowarkę indukcyjną. Jakość i rozmieszczenie przycisków sterowania zapewniają wygodną jazdę.
Liczne schowki w kabinie zaprojektowano, aby w maksymalnym stopniu zwiększyć dostępność różnych potrzebnych przedmiotów. Aż 18 schowków, w tym nowy i przydatny otwarty schowek, zostało rozmieszczone strategiczne wokół kabiny w bezpośrednim zasięgu kierowcy, dzięki czemu może on przechowywać swoje osobiste i służbowe dokumenty w sposób uporządkowany i pod ręką.

Nowe radio cyfrowe DAB, zintegrowane z deska rozdzielczą, zapewnia wszystkie główne zalety cyfrowej transmisji DAB oraz FM: można m.in. wybrać stację radiową według nazwy, przeczytać tytuł programu lub piosenki, ustawić odbiór wiadomości o ruchu drogowym lub prognozę pogody, oraz można zaprogramować nawet 15 stacji.

‎Czytelny, przeprojektowany wyświetlacz w połączeniu ze sprawdzoną ergonomią przycisków sterowania w desce rozdzielczej, gdzie wszystko jest pod ręką i we właściwym miejscu, powodują, że prowadzenie nowego Daily jest bezpieczne i komfortowe.

W kabinie nowego Daily jest jeszcze ciszej, ponieważ poziom hałasu we wnętrzu został mocno obniżony. Obniżenie hałasu o 4 decybele poprawiło akustykę pojazdu i oczuwalność dźwięku o 8%. Wygodne wnętrze, wzbogacone o nową kierownicę wykończoną w skórze, razem z niebieską tapicerką siedzeń oraz z nowymi zagłówkami piankowymi pokrytymi tkaniną zapewniają profesjonalne środowisko pracy, w którym kierowca wraz z pasażerami mogą wydajnie pracować z poczuciem pełnego bezpieczeństwa.

Nowe Podwozie z kabiną Daily E6

Katalog

Zamknij