Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Podwozie Daily / Daily podwozie z kabiną: praca staje się lekka
Bookmark and Share

Daily podwozie z kabiną: praca staje się lekka

Pojazdy Daily w wersji podwozie z kabiną pojedynczą lub podwójną, są bezkonkurencyjne, jeżeli chodzi o siłę i zwrotność

KOMFORT

Łączą w sobie siłę pojazdu użytkowego ze zwrotnością pojazdu osobowego: Daily podwozie z kabiną jest niezastąpiony na budowie, zwrotny w mieście i szybki na dłuższych trasach.

W nowym Daily podwozie z kabiną również pozycja i wrażenia podczas kierowania porównywalne są z samochodem osobowym - odnosi się to także do wersji z podwójną kabiną.

W nowym pojeździe Iveco podwozie z kabiną unowocześnionych zostało 80% elementów nadwozia. W pojeździe zamontowano nowy fotel (z punktem siedzenia obniżonym o 15 mm), kierownicę (mniejszą o 20 mm i bardziej pionową o 7 stopni), szybę przednią (z przeszkloną powierzchnią większą o 40 mm, co przekłada się na poprawę widoczności o 4 stopnie). Deska rozdzielcza została zaprojektowana całkowicie od nowa, aby zagwarantować wygodną obsługę elementów sterowniczych przy równoczesnym zachowaniu prawidłowej pozycji podczas prowadzenia.

Ergonomii przestrzeni, plasującej się na szczycie kategorii pojazdów z kabiną, towarzyszy jeszcze lepsze wyciszenie i efektywniejsza klimatyzacja (zarówno ręczna, jak i automatyczna).

Teraz prowadzenie Daily jest zupęłnie nowym doświadczeniem. Nowy długi rozstaw osi, wynoszący 4100 mm w wersji z pojedynczymi kołami, również z podwójną kabiną, gwarantuje doskonałą przyczepność do nawierzchni drogi niezależnie od załadunku, dużą zwrotność w wąskich przestrzeniach oraz duży komfort jazdy.

Nowe zawieszenia montowane w nowym Daily poprawiają trakcję oraz stabilność pojazdu, minimalizując przechył boczny i wahania wzdłużne, również przy dużych prędkościach.

ESP, montowany jest seryjnie we wszystkich wersjach podwozia z kabiną i podwójną kabiną a pozostałe zabezpieczenia elektroniczne (takie jak system LDW) są dostępne na żądanie. Nowa oferta info-telematyczna przewiduje trzy poziomy systemu audio oraz nawigacje ze specjalnymi mapami przeznaczonymi dla pojazdów użytkowych.

Pojazdy Iveco Daily podwozie z kabiną stanowią idealne rozwiązanie dla każdego typu pracy, a wersja z podwójną kabiną może pomieścić nawet 7 osób.

Nowy Podwozie Daily

Katalog

Z NATURY MOCNY

NOWA KONSTRUKCJA

KOMFORT

OPŁACALNOŚĆ

PROJEKT

OSIĄGI

SIŁA

ZWROTNOŚĆ

WSZECHSTRONNOŚĆ

Zamknij