Wygodne biuro na kołach

​Nowy, wyższy poziom komfortu i ergonomii

NOWY EUROCARGO ZAPEWNIA NOWY, WYŻSZY POZIOM KOMFORTU I ERGONOMII. Przyciski na kierownicy umożliwiają kierowcy w pełni bezpieczną obsługę radia i telefonu. W pojeździe zastosowano także nowe i bardziej ergonomiczne rozwiązania w zakresie sterowania klimatyzacją, oświetleniem oraz automatyczną lub zautomatyzowaną skrzynią biegów. Wszystko jest na swoim miejscu i w zasięgu ręki: jeszcze więcej schowków na drobne przedmioty i dokumenty, specjalne przegródki na karty oraz wieszak na tylnej ściance kabiny.

W konsoli z boku fotela kierowcy znajdują się dwa praktyczne uchwyty na butelki, gniazdko 12 V oraz opcjonalne gniazdo sprężonego powietrza.

NOWY EUROCARGO TO PRAWDZIWE BIURO NA KOŁACH. Nowa biurowa szafka o pojemności 20 litrów (dostępna w wersji z jednym siedzeniem pasażera) pomieści laptop lub tablet. Jest ona także wyposażona w oświetlenie do czytania, boczne kieszenie i dwa gniazda USB do ładowania urządzeń elektronicznych. Wystarczy otworzyć górną pokrywę, aby uzyskać wygodne miejsce do pracy.

Nowa stylistyka nadwozia znajduje kontynuację we wnętrzu, które zostało wyposażone w fotele z elektrycznie zgrzewaną tekstylną tapicerką. Dostępny na żądanie fotel kierowcy o podwyższonym komforcie z pneumatycznym zawieszeniem ma w pełni regulowane oparcie, regulację wysokości pasów bezpieczeństwa, tapicerkę o podwójnej gęstości oraz system ogrzewania i wentylacji. Podłokietnik stanowi opcjonalny dodatek do wszystkich foteli z pneumatycznym zawieszeniem.

NOWY EUROCARGO DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ W MIEŚCIE, A DOSTĘP DO FOTELA KIEROWCY JEST MOŻLIWY Z OBU STRON KABINY. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej, prostej desce rozdzielczej i niewielkim rozmiarom tunelu silnika kierowca może łatwo opuścić pojazd prawymi lub lewymi drzwiami.

Eurocargo

Eurocargo

Zamknij