Nowe Daily Historia

BUSINESS INSTINCT OD 1978 R.

Tożsamość oraz DNA Daily były bardzo jasno zdefiniowane od samego początku, kiedy to w roku 1978 zaprezentowano publiczności pierwszą wersję modelu. Wytrzymałe stalowe podwozie, stworzone w oparciu o bogate doświadczenia Iveco w transporcie ciężkim, połączone z niezawodnymi oraz sprawdzonymi silnikami, sprawiły że Daily bezdyskusyjnie stał się legendą. A teraz, 36 lat od prezentacji pierwszej generacji, Nowy Daily, po raz kolejny prezentuje doskonałość, potwierdzając swoją pozycję jako pojazd, który bardziej niż jakikolwiek inny model przyczynił się do rewolucyjnych zmiany rozwiązań dostępnych na rynku, wyznaczył nowe rekordy oraz wprowadził innowacje stając się jednocześnie punktem odniesienia dla wszystkich lekkich pojazdów użytkowych.

1978
Narodziny pierwszej generacji Daily, pierwszego w historii pojazdu użytkowego z niezależnym przednim zawieszeniem, solidną ramą oraz napędem na tylne koła: idealne rozwiązanie do najcięższych zastosowań oraz możliwość tworzenia praktycznie nieskończonej ilości dedykowanych wersji oraz konfiguracji do każdego typu transportu.

1999
Ewolucja w kwestii konstrukcji, komfortu oraz ergonomii: nowa generacja Daily otrzymała nowoczesną kabinę wykonaną z najwyższej jakości materiałów niestosowanych nigdy wcześniej w pojazdach użytkowych. Gama silników została uzupełniona o nowe turbodiesle z technologią Common Rail, doceniane na cały świecie za swoja ekonomię i ekologię.

Dziś
DAILY, wierny swojej tradycji, oferuje wydajność, wszechstronność, wrodzoną wytrzymałość i wyjątkową trwałość. W NOWYM DAILY EURO 6 wprowadzono także nowe rozwiązania, które sprawiają, że jest on optymalnym wyborem dla klientów pragnących rozwijać swoją działalność.

Dzięki szerokiej gamie silników Euro 6, najniższemu w swojej klasie całkowitemu kosztowi posiadania, udoskonalonym opcjom pokładowej łączności i większemu komfortowi sprzyjającemu produktywności samochód ten jest idealnym partnerem w biznesie.

NOWY DAILY Euro 6, dostępny z silnikami Diesla i na sprężony gaz ziemny (CNG) oraz w wersji w pełni elektrycznej, doskonale się sprawdza się zarówno w centrach miast, jak i na dłuższych trasach.

Bardziej wymagającym klientom nowa generacja DAILY HI MATIC EURO 6 z wyjątkową 8-biegową przekładnią automatyczną zapewnia absolutną przyjemność z jazdy.

Nowe Podwozie z kabiną Daily E6

Katalog

Zamknij