HI-RENTOWNOŚĆ

Truck of the Year 2013

Warto planować z rozmachem.
Nowy Stralis to znakomite rozwiązanie obecnych i przyszłych potrzeb firmy transportowej oraz jedyny pojazd w swojej klasie oferujący tak kompleksowy i zintegrowany zestaw funkcji pomagających w optymalizowaniu kosztów.

Dzięki nowym silnikom z HI eSCR* spełniającym normy emisji Euro VI oraz technologii służącej minimalizacji kosztów użytkowania, a także wyższemu momentowi obrotowemu i mocy rozwijanej przez jednostkę napędową, pojazdy te mają najlepsze parametry w zakresie efektywności i kosztów eksploatacji.

Kabina nowego Stralisa wyróżnia się niepowtarzalnym stylem, bezkonkurencyjnym komfortem i rewolucyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

System IVECONNECT i ergonomia miejsca pracy kierowcy, układ przyrządów i konstrukcja foteli, leżanki i schowki, a także materiały i kolorystyka – to wszystko w nowym Stralisie jest podporządkowane podniesieniu komfortu życia i pracy.

Przy najniższym zużyciu paliwa w swojej klasie, jeszcze większej niezawodności i małym spadku wartości w miarę upływu czasu, a także błyskawicznemu i łatwo dostępnemu serwisowi pojazd charakteryzuje się najniższymi kosztami eksploatacji w całym okresie jego użytkowania.