HI-KOMFORT JAZDY

Dbałość o szczegóły

Wnętrze zostało gruntownie przeprojektowane. Funkcjonalna i ergonomiczna nowa deska rozdzielcza jest wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły, z nieodbijających światła i miękkich materiałów (faktura deski jest uzyskiwana w takim samym procesie technologicznym, jaki jest stosowany przy produkcji elementów wnętrza samochodów osobowych wyższej klasy).

Zmieniono położenie przełącznikówna desce rozdzielczej, tak aby były one widoczne i dostępne bez odrywania pleców od oparcia, co zwiększa bezpieczeństwo kierowcy. 

 

Każdy element wnętrza nowego STRALISA został zaprojektowany pod kątem podniesienia jakości i komfortu przebywania w pojeździe. Dotyczy to między innymi nowej kierownicy z przełącznikami do sterowania telefonem, pneumatycznego systemu regulacji położenia kierownicy oraz nowych podgrzewanych i wentylowanych foteli z regulacją wysokości i zintegrowanymi pasami bezpieczeństwa.

Już poprzedni model wyróżniał się najskuteczniejszym wyciszeniem kabiny w swojej klasie. W ramach dalszego podnoszenia komfortu akustycznego kierowcy hałas we wnętrzu ograniczono o kolejny decybel.