Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Nowy Furgon Daily E6 / IVECO Daily Euro 6, wszechstronność bez granic

IVECO Daily Euro 6, wszechstronność bez granic

Daily zaspokoi nawet największe ambicje

IVECO Daily Euro 6 jest najbardziej wszechstronnym pojazdem w swojej klasie, oferującym największą liczbę wersji w tej klasie pojazdów. Daily Euro 6 jest jedynym furgonem oferowanym z dopuszczalna masą całkowitą pojazdu od 3,5 do 7 ton oraz z przestrzenią ładunkową o pojemności od 7,3 do 19,6 m3. Przy tak ogromnej wszechstronności Daily Euro 6 daje duże możliwości realizacji całego wachlarza zadań transportowych począwszy od dostaw miejskich z dużą liczbą punktów odbioru np. dostawa paczek czy przesyłek kurierskich, a skończywszy na transporcie cięższych ładunków takich jak meble w czasie przeprowadzek. Liczba dostępnych wersji nadwozia pozwala obsługiwać szeroką gamę zadań transportowych, przy czym Daily Euro 6 można adaptować do wykonywanej pracy przewozowej np. zamieniając go w pojazd służb ratunkowych lub karetkę pogotowia.

W czasie projektowania Daily Euro 6 kierowano się instynktem biznesowym w branży transportowej, aby przewidzieć potrzeby przyszłych użytkowników. W efekcie zawsze będzie istniał model Daily Euro 6, który spełni Twoje wymagania transportowe – co więcej Daily realizuje zadania transportowe z łatwością, wydajnie i przy niskich całkowitych kosztach posiadania i użytkowania, z troską o ochronę środowiska, przyczyniając się jednocześnie do zrównoważonego rozwoju Twojej firmy.

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest produkowany w wielu wersjach, które spełniają wymagania transportowe wszystkich użytkowników.

 

 

Nowy Furgon Daily E6

Katalog

Zamknij