Utrzymaj łączność także w czasie jazdy

​Iveco UTP (jednolita platforma telematyczna)

Modele tabletów, systemów nawigacji i smartfonów zmieniają się bardzo szybko. W dodatku urządzenia te zawierają coraz więcej prywatnych informacji. Dlatego zamiast specjalnego interfejsu w nowym Eurocargo zastosowano instalację ułatwiającą integrację pojazdu z urządzeniem wybranym przez kierowcę.

Deska rozdzielcza jest przystosowana do zamontowania dowolnego uchwytu, obok którego znajdują się dwa gniazda USB o napięciu 5 V.

Łączność i możliwość utrzymywania kontaktu z resztą świata w czasie jazdy to w dzisiejszych czasach istotny element pracy kierowcy, dlatego nowy Eurocargo zapewnia swoim klientom odpowiednie do tego narzędzie.

Dzięki modułowi telematyki IVECO UTP (jednolita platforma telematyczna), dostępnemu jako fabrycznie montowana opcja, nowy Eurocargo jest przystosowany do zdalnej łączności i korzystania z usług telematycznych obejmujących:

- podstawowe usługi telematyczne (wykrywanie pozycji GPS, geofencing, import danych z tachografu, raporty zużycia paliwa, transmisja danych dotyczących oceny stylu jazdy kierowcy);
zindywidualizowane usługi telematyczne (zarządzanie dostawami, informacje o ruchu drogowym, wiadomości, instrukcje dotyczące jazdy).

Eurocargo

Eurocargo

Zamknij