Iveco / Samochody nowe / Pojazdy drogowe / KLASA LEKKA (3,5 – 7,0 t) / Nowy Furgon Daily E6 / Najlepszy partner do pomnażania zysków

Najlepszy partner do pomnażania zysków

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest profesjonalnym partnerem, który pomoże osiągnąć zysk w oparciu o solidne podstawy

Dzięki najbogatszej ofercie na rynku Iveco daje swoim klientom możliwość wyboru i dopasowania do własnych potrzeb pojazdu, który będzie doskonale spełniać ich potrzeby biznesowe. Kupując Daily można liczyć na to, że zadanie transportowe zostanie wykonane wydajnie, przy niskich kosztach posiadania i użytkowania (TCO). Bycie najlepszym partnerem biznesowym oznacza również, że użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną sieć serwisową zawsze tam gdzie potrzebują jej usług.

OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA DO 8%*

Nowy IVECO Daily Euro 6 spala jeszcze mniej niż poprzednie modele, które już wcześniej były znane z ekonomiczności. Turbina o zmiennej geometrii, dostępna w modelach z silnikami od 136 KM do 180 KM, zapewnia bardziej wydajną eksploatację silnika. Rozwiązanie w postaci przycisku EcoSwitch ewoluowało: nowy inteligentny system EcoSwitch PRO wie w którym momencie należy zredukować moment obrotowy, bez potrzeby podejmowania interwencji przez kierowcę, w celu zredukowania zużycia paliwa bez narażania na szwank wydajności. Ekskluzywny system Oceny Stylu Jazdy pomaga poprawić styl jazdy danego kierowcy, podobnie jak w przypadku instruktora nauki jazdy siedzącego na fotelu obok, co może skutkować znacznymi oszczędnościami paliwa.

KOSZTY SERWISOWANIA I NAPRAW POJAZDU MNIEJSZE NAWET O 12%**

Dłuższe przerwy międzyprzeglądowe, wydłużone do 50,000 km, dzięki zastosowaniu trwalszych komponentów i materiałów eksploatacyjnych, wydłużają w efekcie czas sprawności pojazdu o 20% pomiędzy przeglądami. Zoptymalizowany układ hamulcowy z nowymi, trwalszymi klockami hamulcowymi jest wydajniejszy i trwalszy niż wcześniej. Ponadto gdziekolwiek znajdzie się kierowca Iveco Daily, o dowolnej porze dnia i nocy, może liczyć na profesjonalną i specjalistyczną sieć usług serwisowych, która zadba o to, aby pojazdy Daily nie miały przestojów.


 

* W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji Euro 5b+ oraz zgodnie z Nowym Europejskim Cyklem Jezdnym (ang. New European Driving Cycle (NEDC)).
** W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji spalin Euro 5b+.

Nowy Furgon Daily E6

Katalog

Zamknij