Najpopularniejsza na świecie pokładowa platforma dostarczająca informacji i rozrywki

Nowy Daily Natural Power może być wyposażony fabrycznie w system Blue & Me™, opracowany przez Grupę Fiata  we współpracy z firmą Microsoft™.  – Jest to najpopularniejsza na świecie pokładowa platforma dostarczająca informacji i rozrywki, którą zamontowano w ponad 1,500,000 samochodów osobowych i użytkowych na świecie.

System Blue & Me™ umożliwia rozmowę telefoniczną bez użycia rąk (dzięki łączu Bluetooth i przyciskom sterowania na kierownicy) oraz odtwarzanie ulubionej muzyki z pamięci USB (dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3). Jest to coś znacznie więcej niż udoskonalony system głośnomówiący: komunikuje się on z silnikiem i innymi układami elektronicznego sterowania i stanowi podstawę rewolucyjnego systemu zarządzania flotą Blue&Me™ Fleet oferowanego przez Iveco dla pojazdów od nowego Daily do samochodu ciężarowego Stralis.

 CO TO JEST SYSTEM BLUE&ME™?

Blue&Me™ jest najbardziej popularnym oryginalnym systemem dostarczającym informacji, rozrywki oraz zapewniającym łączność. Został on zainstalowany w około 1 500 000 samochodów osobowych i użytkowych na całym świecie i jest on wyłącznym produktem Grupy Fiata.

System Blue&Me™, opracowany w ramach wspólnego przedsięwzięcia z firmą Microsoft, bazuje na systemie operacyjnym Windows Mobile dla platform samochodowych. System umożliwia:
• łączność przy użyciu technologii Bluetooth™
• korzystanie z urządzeń wyposażone w USB
• oraz obsługuje zestaw głośnomówiący sterowany przy pomocy komend głosowych. 

Przy użyciu technologii Bluetooth™ oraz portu USB, system operacyjny Blue&Me™ porozumiewa się z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami MP3 oraz iPod-ami.

Jeśli chcesz, możesz zmienić język w swoim systemie Blue&Me™, instalując łatwo i szybko plik aktualizujący.

Instrukcja zmiany jezyka.pdf

Aby ściągnąć plik, wybierz język:


English.zip

Italian.zip

French.zip

Brazilian.zip

Dutch.zip

Polish.zip

Portuguese.zip

Spanish.zip

German.zip

System Blue&Me™ można szybko i łatwo aktualizować, ponieważ jest on zaprogramowany pod kątem ciągłego wprowadzania nowej wersji (upgrade), a więc jest kompatybilny z najnowszymi telefonami komórkowymi i odtwarzaczami.

Aktualizacja oprogramowania wersja 5.4

Jeżeli masz telefon komórkowy najnowszej generacji, iPod lub iPhone, to możesz BEZPŁATNIE ściągnąć oprogramowanie Blue&Me software 5.4, które umożliwia zwiększoną kompatybilność z tymi urządzeniami.
Przede wszystkim sprawdź, czy Twój telefon jest kompatybilny z nową aktualizacją, sprawdzając listę dostępną poniżej.
Jeżeli Twój Blue&MeTM działa prawidłowo z podłączonymi telefonami komórkowymi lub jeżeli nie słuchasz muzyki poprzez swój iPod lub iPhone, to stanowczo odradzamy aktualizację oprogramowania.
Wyświetl listy telefonów komórkowych kompatybilnych do aktualizacji wersji 5.4:

List of combatible mobile phones  (lista kompatybilnych telefonów komórkowych)
List of mobile phones for functions that can be activated (lista telefonów komórkowych pod kątem funkcji, które można aktywować).

Z menu po lewej stronie wybierz swój pakiet Blue&MeTM i przystąp do ściągania.

Pamiętaj, że jeżeli korzystasz z aplikacji eco: Drive, to powinieneś ją ponownie zainstalować w swoim samochodzie po aktualizacji Blue&MeTM.
Jeżeli masz iPod lub iPhone najnowszej generacji, to pamiętaj, że te urządzenia nie mogą być już dłużej konfigurowane jako zewnętrzne dyski.
Aby słuchać muzyki poprzez Blue&MeTM, przechowywanej w tych urządzeniach, możesz kupić specjalny adapter z linii Akcesoriów u swojego Przedstawiciela Handlowego, który wraz z wersją 5.4 oprogramowania sprawia, że są one w pełni kompatybilne z Blue&MeTM.