Iveco / Usługi / Akademia Jazdy Iveco

Akademia Jazdy Iveco

Akademia Jazdy IVECO powstała z myślą o doskonaleniu umiejętności prowadzenia samochodu ciężarowego i wykorzystaniu jego specyfiki przez zawodowych kierowców.

Styl jazdy to kluczowy czynnik, który ma olbrzymi wpływ na efektywność pojazdu. Zmiana stylu prowadzenia nie jest bardzo trudna przy dobrej motywacji, a można ją osiągnąć przez włączenie kierowców w odpowiednie szkolenia.

Doświadczenia przewoźników pokazały, że ekonomiczna jazda pozwala zredukować zużycie paliwa aż do 12% jednocześnie redukując emisję spalin. Jazda ekonomiczna ma również ogromne znaczenie dla obniżenia zużycia eksploatacyjnego pojazdu (klocki, tarcze, opony, sprzęgło), znacząco wpływając na finanse firmy.

Szkolenie kierowcy w Akademii Jazdy IVECO obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne - teoria energooszczędnych technik prowadzenia pojazdów, w tym objaśnienie technologii pojazdu i prawidłowego posługiwania się pojazdem w stanie statycznym.
  • Zajęcia praktyczne - wykonanie jazd szkoleniowych wraz z instruktorem. Jazda szkoleniowa wykonana zostanie w warunkach najbardziej zbliżonych do warunków rzeczywistych.

Szkolenie w Akademii Jazdy IVECO jest szkoleniem jednodniowym, podczas którego szkolonych jest grupa do 6 kierowców.

Szkolenie może być przeprowadzone w centrum szkoleniowym IVECO Poland w Nadarzynie lub w wybranych siedzibach dealerów IVECO na terenie kraju.

Szkolenia odbywają się na zestawach Akademii Jazdy IVECO lub na pojazdach Klienta.

Kontakt:

Robert Paszkowski
tel. 607 225 441
robert.paszkowski@external.cnhind.com